Final Ofis İnşaat Nakliyat Temizlik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, Ofis Mobilyaları Mağazası 2003 Yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Siverek ilçesindeki Resmi ve Özel iş yerlerine Ofis mobilyaları pazarlamaktadır.
Siverek’teki resmi ve özel kurumların yaklaşık % 90’ına ofis malzemeleri pazarlamaktayız. Pazarda lider firma olmamızın nedenleri arasında

• Dürüst ve Prensipli Çalışma İlkelerimiz
• Ürettiğimiz ürünü pazarlayarak komisyoncuları devre dışı bırakmamız
• Sağlıklı Üretimden, Profesyonel Satış Politikalarına Uzanan Yönetim Anlayışı
• Uygun Fiyat ve Pazarlama Politikaları,
• Orijinal ve Sağlam Ürünlerin Pazarlaması
• Profesyonel Teknik Destek
• Deneyimli Kadrolarla Çalışmak
Tüm bunların sonucunda Siverek’te Final Ofis Ofis Mobilyalarının girmediği iş yeri yok gibidir.

Final Ofis Büro Mobilyaları Şirketi, Siverek’teki satış mağazasından tüm dünyaya sahibinden.com sitesi üzerinden mobilya satışı yapmaktadır. Sahibinden.com sitesi aracılığı ile mağazamızdan internet üzerinden ürün sıparişi verebilmektesiniz.
Sahibinden.com mağaza adresimiz

https://finalofisburomobilyalari.sahibinden.com/

Adresinden tüm dünyaya hizmet vermektedir. Siverek ilçesinde oldukça rağbet gören ürünlerimiz, İstanbu’dan Kars’a kadar geniş bir müşterimi kesimi tarafından sıpariş edilmektedir. Şanlıurfa merkezde bulunan üretim atölyemiz 7/24 açık durumda bulunup satılan tüm malları yetiştirebilmektedir. Ofis Mobilyalarından makam koltuklarına, okul sıralarından kütüphane raflarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde sektöre hakim durumdayız. Tüm bu sektörlerden gelen yoğun sıparişleride zamanında tamamlayarak ilgililere teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

Final Ofis İnşaat Nakliyat Temizlik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, Ofis Mobilyaları Mağazası olarak olarak bundan sonra yeni çizgiler, sağlıklı, modern, şık ve estetik görünümlü büro mobilyaları üreterek siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam edeceğiz. Mağazamızın kuruluşundan bu yana bizlerden ürün satın alan müşterilerimize, bizlerden maddi-menevi desteklerini esirgemeyen değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sizler sayesinde bugünlere geldik.

Mesut AKBACI
Final Ofis CEO

Bir Cevap Yazın